مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه چهاردهم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
[ نسخه چاپی ]

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه چهاردهم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

شماره آگهی :
2005003289000005
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1405/06/14 - 2026-09-05 13:28:10
تاریخ شروع :
1405/06/14
نوع پایان آگهی :
1405/06/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان چهار محال و بختیاری
شرح آگهی :
 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه نمایید.
 
مشخصات مناقصه عمومی
 
شماره مناقصه 2005003289000005  
نوع برگزاری یک مرحله ای کلید واژه  
عنوان/موضوع مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن
شرح مناقصه تکمیل ساختمان موزه شارقی بروجن شامل خرید و نصب و راه اندازی آسانسور، چیلر و هواساز و تعمیرات ساختمانی طبق شرح عملیات و نقشه های پیوست
استان محل اجرا چهار محال و بختیاری شهر محل اجرا بروجن
طبقه بندی موضوعی خدمات با فهرست بها شرح کلی حوزه فعالیت تکمیل ساختمان موزه شارقی بروجن شامل خرید و نصب و راه اندازی آسانسور، چیلر و هواساز و تعمیرات ساختمانی طبق شرح عملیات و نقشه های پیوست
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی  
 
 
 
اطلاعات مناقصه گزار
 
نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان چهار محال و بختیاری مسئول ثبت مناقصه عادل یزدانی سودجانی
مرجع پاسخگویی کد پستی 8814681611
آدرس بلوار فارابی- روبروی هتل پارسیان
 
 
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
 
هزینه خرید اسناد ریال  
مبلغ تضمین واحد پول  
توضیحات  
 
 
اطلاعات زمانی
 
مهلت دریافت اسناد 1405/06/15 ساعت 13:00 مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد 1405/06/25 ساعت 13:30
زمان بازگشایی پاکت ها 1405/06/25 تا تاریخ 14:00 زمان اعتبار پیشنهاد 1405/07/30 تا ساعت 14:00
 
 
 
خلاصه :
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه چهاردهم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل موزه شارقی بروجن، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
آدرس :
منبع :
سایت