- 1325065
- 29
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده عمومی واگذاری جهت بهره برداری از ساختمان کانون فرهنگی
شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 13:05:29
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/23
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان مازندران
شرح آگهی :
آگهی مزایده عمومی نوبت اول ؟
مزایده عمومی واگذاری جهت بهره برداری از ساختمان کانون فرهنگی شهرستان بابل و آمل
1- نام و نشانی مزایده گذار : موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان مازندران به نشانی مازندران کیلومتر 5 اتوبان قائم شهر به ساری روبروی هتل نوید جاده چوخا شهرک فرهنگیان
2- موضوع مزایده :
عبارتست از واگذاری جهت بهره برداری از املاک زیر به صورت مجزا
3- نوع و مبلغ تضمین شرکت در مزایده : مبلغ تضمین شرکت در مزایده برای هر یک از واحدهای فوق عبارتست از :
1- ساختمان کانون فرهنگی شاهد بابل : مبلغ 100.000.000 ریال
2- ساختمان کانون فرهنگی شاهد آمل : مبلغ 90.000.000 ریال
مبالغ فوق بایستی به صورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط و یا رسید و واریز نقدی به حساب شماره 0203425732005 بانک دی به نام موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار واریز گردید.
4- مهلت و محل دریافت اسناد مزایده :
از ساعت 8 روز دوشنبه مورخ 97.7.16 لغایت ساعت 14 روز دوشنبه مورخ 97.7.23 آدرس مازندران کیلومتر 5 اتوبان قائم شهر به ساری روبروی هتل نوید جاده چوخا شهرک فرهنگیان موسسه فرهنگی و توانبخشی ایثار
5- مهلت و محل تسلیم پیشنهادها :
تا ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 97.8.1 آدرس مازندران کیلومتر 5 اتوبان قائم شهر به ساری روبروی هتل نوید جاده چوخا شهرک فرهنگیان موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار .
6- تاریخ و محل برگزاری جلسه گشایش پاکت های پیشنهاد :
ساعت 11 صبح روز 5 شنبه 97.8.3 آدرس فوق ، دفتر مدیریت موسسه
تذکر : هزینه درج آگهی و حق الزحمه کارشناسی به عهده برنده مزایده خواهد بود .
تلفن پاسخگویی به سوالات 33023027 - 011
مزایده عمومی واگذاری جهت بهره برداری از ساختمان کانون فرهنگی شهرستان بابل و آمل
1- نام و نشانی مزایده گذار : موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان مازندران به نشانی مازندران کیلومتر 5 اتوبان قائم شهر به ساری روبروی هتل نوید جاده چوخا شهرک فرهنگیان
2- موضوع مزایده :
عبارتست از واگذاری جهت بهره برداری از املاک زیر به صورت مجزا
| 1 |
ساختمان کانون فرهنگی شاهد دارای سالن همایش 50 نفری ، کتابخانه و سالن چند منظوره ورزشی به نشانی شهرستان بابل ، خیابان شریعتی ، پشت پارک شادی خانقاه |
| 2 | ساختمان کانون فرهنگی شاهد به نشانی شهرستان آمل واقع در بلوار جانبازان نبش کوچه مرکز فنی و حرفه ای شهید مدنی |
3- نوع و مبلغ تضمین شرکت در مزایده : مبلغ تضمین شرکت در مزایده برای هر یک از واحدهای فوق عبارتست از :
1- ساختمان کانون فرهنگی شاهد بابل : مبلغ 100.000.000 ریال
2- ساختمان کانون فرهنگی شاهد آمل : مبلغ 90.000.000 ریال
مبالغ فوق بایستی به صورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط و یا رسید و واریز نقدی به حساب شماره 0203425732005 بانک دی به نام موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار واریز گردید.
4- مهلت و محل دریافت اسناد مزایده :
از ساعت 8 روز دوشنبه مورخ 97.7.16 لغایت ساعت 14 روز دوشنبه مورخ 97.7.23 آدرس مازندران کیلومتر 5 اتوبان قائم شهر به ساری روبروی هتل نوید جاده چوخا شهرک فرهنگیان موسسه فرهنگی و توانبخشی ایثار
5- مهلت و محل تسلیم پیشنهادها :
تا ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 97.8.1 آدرس مازندران کیلومتر 5 اتوبان قائم شهر به ساری روبروی هتل نوید جاده چوخا شهرک فرهنگیان موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار .
6- تاریخ و محل برگزاری جلسه گشایش پاکت های پیشنهاد :
ساعت 11 صبح روز 5 شنبه 97.8.3 آدرس فوق ، دفتر مدیریت موسسه
تذکر : هزینه درج آگهی و حق الزحمه کارشناسی به عهده برنده مزایده خواهد بود .
تلفن پاسخگویی به سوالات 33023027 - 011
خلاصه :
مزایده عمومی , مزایده عمومی واگذاری جهت بهره برداری از ساختمان کانون فرهنگی
آدرس :
مازندران, -
منبع :
محلی مازندران 97.7.15