- 1325063
- 33
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده ششدانگ ساختمان مسکونی دو طبقه 193.75متر
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 13:04:01
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/09
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره اجرای اسناد رسمی شیراز
شرح آگهی :
اگهی مزایده ؟
اداره اجرای اسناد رسمی شیراز
مزایده ششدانگ ساختمان مسکونی دو طبقه 193.75متر کلاسه 139704011123000013
مزایده:97.8.9
ساعت نه الی12
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
اداره اجرای اسناد رسمی شیراز
مزایده ششدانگ ساختمان مسکونی دو طبقه 193.75متر کلاسه 139704011123000013
مزایده:97.8.9
ساعت نه الی12
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده,مزایده ششدانگ ساختمان مسکونی دو طبقه 193.75متر
آدرس :
فارس, , , -
منبع :
محلی فارس 97.7.15