- 1325060
- 36
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده پلاک 74 فرعی از 151 اصلی بخش 4 شیراز
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 13:02:42
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/07
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره اجرای اسناد رسمی شیراز
شرح آگهی :
اگهی مزایده ؟
اداره اجرای اسناد رسمی شیراز
مزایده پلاک 74 فرعی از 151 اصلی بخش 4 شیراز کلاسه 139604011121001738
مزایده:97.8.7
مبلغ 864.220.400.000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
اداره اجرای اسناد رسمی شیراز
مزایده پلاک 74 فرعی از 151 اصلی بخش 4 شیراز کلاسه 139604011121001738
مزایده:97.8.7
مبلغ 864.220.400.000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده,مزایده پلاک 74 فرعی از 151 اصلی بخش 4 شیراز
آدرس :
فارس, , -
منبع :
محلی فارس 97.7.15