- 1325056
- 32
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده ششدانگ آپارتمان مساحت 101متر
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 13:01:20
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/02
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره اجرای اسناد رسمی شیراز
شرح آگهی :
اگهی مزایده ؟
اداره اجرای اسناد رسمی شیراز
مزایده ششدانگ آپارتمان مساحت 101متر کلاسه 9704011122000146
مزایده:97.8.2
مبلغ2703600000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
اداره اجرای اسناد رسمی شیراز
مزایده ششدانگ آپارتمان مساحت 101متر کلاسه 9704011122000146
مزایده:97.8.2
مبلغ2703600000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده,مزایده ششدانگ آپارتمان مساحت 101متر
آدرس :
فارس, -
منبع :
محلی فارس 97.7.15