- 1325011
- 27
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه ارائه خدمات طراحی، تامین کالا، نصب و اجرای سیستم اعلان و اطفاء حریق اتوماتیک
شماره آگهی :
شماره 21972470
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:45:15
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ملی صنایع مس ایران
شرح آگهی :
آگهی مناقصه شماره 21972470 ؟
موضوع: ارائه خدمات طراحی، تامین کالا، نصب و اجرای سیستم اعلان و اطفاء حریق اتوماتیک از نوع FM200 اتاق سرور مجتمع مس میدوک
شرکت ملی صنایع مس ایران در نظر دارد موضوع مناقصه فوقالذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مناقصه عمومی به شرکتهای واجد صلاحیت واگذار نماید.
الف–خلاصه شرح کار
1- تهیه، نصب و راهاندازی کنترل پنل مرکزی اعلام و اطفاء حریق.
2- تهیه، نصب و راهاندازی دتکتورهای تشخیص دود و حرارت به تعداد 15 عدد.
3- تهیه، نصب و راهاندازی سیلندرهای FM200به تعداد دو عدد.
4- کابلکشی، لولهکشی و ساپورت گذاری.
5- راهاندازی سیستم بهطور کامل و تحویل به بهرهبردار.
ب-محل انجام کار: 45 کیلومتری شهربابک، مجتمع مس میدوک.
ج-شروع انجام کار: بلافاصله بعد از تعین برنده مناقصه.
د-مدت انجام کار:5 ماه شمسی.
ن- پیشپرداخت: معادل 10 درصد مبلغ کل قرارداد.
و- شرایط متقاضی:
1-داشتن شخصیت حقوقی.
2-مطابقت اساسنامه شرکت با موضوع مناقصه.
3-داشتن سوابق و تجربیات حداقل سه تجربه موفق در زمینه موضوع مناقصه و یا دارا بودن حداقل 3 تجربه موفق در خصوص اجرای کارهای مشابه آن.
4-دارابودن گواهی تأیید صلاحیت ایمنی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی.
5-دارا بودن امکانات عملیاتی، اجرایی فنی و مدیریتی و توانایی مالی متناسب با اجرای موضوع مناقصه.
6- دارا بودن تأییدیه از سازمان آتشنشانی کشور.
7-دارا بودن توانایی ارائه ضمانتنامه بانکی شرکت در مناقصه معادل 280،000،000 (دویست و هشتاد میلیون ریال)
متقاضیانی که دارای شرایط مذکور در بند «و» بوده و آمادگی اجرای کار را دارند، میتوانند حداکثر ظرف مدت 7 روز کاری (پنجشنبه و تعطیلات رسمی روز کاری نمیباشند) پس از تاریخ درج آگهی در سایت شرکت ملی صنایع مسآمادگی خود را برای شرکت در مناقصه بهصورت مکتوب به دورنگار 34303402- 034 ارسال و اصل آن را به همراه مدارک و مستندات زیر (بهصورت لوح فشرده CDدر دو نسخه) به نشانی کرمان _ شهر مس سرچشمه - امور قراردادها - ساختمان شهید علی ایرانمنش کد پستی 7731643181 تحویل نمایند.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، متقاضیان میتوانند با شماره تلفن 34303403 (034) تماس حاصل فرمایند.
روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران
موضوع: ارائه خدمات طراحی، تامین کالا، نصب و اجرای سیستم اعلان و اطفاء حریق اتوماتیک از نوع FM200 اتاق سرور مجتمع مس میدوک
شرکت ملی صنایع مس ایران در نظر دارد موضوع مناقصه فوقالذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مناقصه عمومی به شرکتهای واجد صلاحیت واگذار نماید.
الف–خلاصه شرح کار
1- تهیه، نصب و راهاندازی کنترل پنل مرکزی اعلام و اطفاء حریق.
2- تهیه، نصب و راهاندازی دتکتورهای تشخیص دود و حرارت به تعداد 15 عدد.
3- تهیه، نصب و راهاندازی سیلندرهای FM200به تعداد دو عدد.
4- کابلکشی، لولهکشی و ساپورت گذاری.
5- راهاندازی سیستم بهطور کامل و تحویل به بهرهبردار.
ب-محل انجام کار: 45 کیلومتری شهربابک، مجتمع مس میدوک.
ج-شروع انجام کار: بلافاصله بعد از تعین برنده مناقصه.
د-مدت انجام کار:5 ماه شمسی.
ن- پیشپرداخت: معادل 10 درصد مبلغ کل قرارداد.
و- شرایط متقاضی:
1-داشتن شخصیت حقوقی.
2-مطابقت اساسنامه شرکت با موضوع مناقصه.
3-داشتن سوابق و تجربیات حداقل سه تجربه موفق در زمینه موضوع مناقصه و یا دارا بودن حداقل 3 تجربه موفق در خصوص اجرای کارهای مشابه آن.
4-دارابودن گواهی تأیید صلاحیت ایمنی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی.
5-دارا بودن امکانات عملیاتی، اجرایی فنی و مدیریتی و توانایی مالی متناسب با اجرای موضوع مناقصه.
6- دارا بودن تأییدیه از سازمان آتشنشانی کشور.
7-دارا بودن توانایی ارائه ضمانتنامه بانکی شرکت در مناقصه معادل 280،000،000 (دویست و هشتاد میلیون ریال)
متقاضیانی که دارای شرایط مذکور در بند «و» بوده و آمادگی اجرای کار را دارند، میتوانند حداکثر ظرف مدت 7 روز کاری (پنجشنبه و تعطیلات رسمی روز کاری نمیباشند) پس از تاریخ درج آگهی در سایت شرکت ملی صنایع مسآمادگی خود را برای شرکت در مناقصه بهصورت مکتوب به دورنگار 34303402- 034 ارسال و اصل آن را به همراه مدارک و مستندات زیر (بهصورت لوح فشرده CDدر دو نسخه) به نشانی کرمان _ شهر مس سرچشمه - امور قراردادها - ساختمان شهید علی ایرانمنش کد پستی 7731643181 تحویل نمایند.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، متقاضیان میتوانند با شماره تلفن 34303403 (034) تماس حاصل فرمایند.
روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران
خلاصه :
مناقصه , مناقصه ارائه خدمات طراحی، تامین کالا، نصب و اجرای سیستم اعلان و اطفاء حریق اتوماتیک
آدرس :
کرمان, شهر مس سرچشمه - امور قراردادها - ساختمان شهید علی ایرانمنش کد پستی 7731643181
منبع :
سایت 97.7.14