- 1325002
- 27
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام دستگاه ویدئو کنفرانس
شماره آگهی :
11971022001270
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:41:57
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ارتباطات زیرساخت
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971022001270
نام دستگاه خریدار: شرکت ارتباطات زیرساخت
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 12:00
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
توضیحات خریدار: دوربین به همراه expansion microphone ایران کد مشابه می باشد. شرح و تعداد کالا در فرم پیوست اعلام گردیده. ضمیمه نمودن پیش فاکتور و مدارک موردنیاز الزامی است.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971022001270
نام دستگاه خریدار: شرکت ارتباطات زیرساخت
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 12:00
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2243300920680001 | دستگاه ویدئو کنفرانس همراه با میکروفن بیسیم و لنز دوربین 4k مدل GVC نام تجارتی LOGITECH مرجع سازنده LOGITECH کشور سازنده سوییس مرجع عرضه کننده فناوری و اطلاعات رویال شبکه نگار | دستگاه | 10 | 1397.07.29 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام دستگاه ویدئو کنفرانس
آدرس :
تهران,
منبع :
سایت 1397.07.15