استعلام آسفالت محوطه و زیر سازی در محل های موردنیاز
[ نسخه چاپی ]

استعلام آسفالت محوطه و زیر سازی در محل های موردنیاز

شماره آگهی :
12971014000172
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:23:45
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور
شرح آگهی :

استعلام؟
شماره نیاز : 12971014000172
نام دستگاه خریدار : شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور
تاریخ پایان اعتبار : 1397.07.21                ساعت : 14:00

اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : آسفالت محوطه سردخانه - زیرسازی در محل های مورد نیاز
گروه کالا : تعمیر و نگهداری
تاریخ نیاز به کالا : 1397.07.24
مشخصات کالای مورد : آسفالت محوطه سردخانه - زیرسازی در محل های مورد نیاز
تعداد مورد نیاز : 1000    واحد شمارش : متر مربع
توضیحات خریدار : ارائه فاکتور رسمی و معتبر از طرف خدمت رسان - ارائه کد اقتصادی و شناسه ملی از طرف خدمت رسان - ارائه گواهی ثبت نام در سامانه مالیات بر ارزش افزوده

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.

خلاصه :
استعلام, استعلام آسفالت محوطه و زیر سازی در محل های موردنیاز
آدرس :
آذربایجان غربی, ارومیه
منبع :
سایت 97.07.15