- 1324939
- 27
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تهیه و توزیع کالای خوراکی و بهداشتی
شماره آگهی :
11975362000251
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:23:43
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/20
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل کمیته امدام امام خمینی استان البرز
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11975362000251
نام دستگاه خریدار: اداره کل کمیته امدام امام خمینی استان البرز
تاریخ اعتبار: 1397.07.20 ساعت: 10:10
شرح کلی نیاز: تهیه و توزیع کالای خوراکی و بهداشتی 100 سبد با کیفیت بالا
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
توضیحات خریدار: تهیه و توزیع کالای خوراکی و بهداشتی 100 سبد با کیفیت بالا
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11975362000251
نام دستگاه خریدار: اداره کل کمیته امدام امام خمینی استان البرز
تاریخ اعتبار: 1397.07.20 ساعت: 10:10
شرح کلی نیاز: تهیه و توزیع کالای خوراکی و بهداشتی 100 سبد با کیفیت بالا
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 0142000059920010 | تخم مرغ درشت بسته مقوایی 30 شانه ای 1800 g یومورتا | بسته | 1 | 1397.07.21 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام تهیه و توزیع کالای خوراکی و بهداشتی
آدرس :
البرز, نظرآباد
منبع :
سایت 1397.07.15