- 1324937
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
استعلام دستگاه شستشوی فشار قوی
استعلام؟
شماره نیاز:12971014000173
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.21 ساعت: 14:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: دستگاه شستشوی فشار قوی با توان مصرفی 3 کیلو وات و فشار 100 بار (کارشر)
گروه کالا: تجهیزات خانگی، اداری و صنعتی
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.24
مشخصات کالای مورد: دستگاه شستشوی فشار قوی با توان مصرفی 3 کیلو وات و فشار 100 بار (کارشر)
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: دستگاه
توضیحات خریدار: ارائه فاکتور رسمی و معتبر از طرف فروشنده
ارائه کد اقتصادی و شناسه ملی از طرف فروشنده
ارائه گواهی ثبت نام در سامانه مالیات بر ارزش افزوده
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگاهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.