- 1324934
- 40
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده جایگاه سوخت CNG - 97.7.15
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:22:22
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/29
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری امیدیه
شرح آگهی :
آگهی مزایده جایگاه سوخت CNG؟
- نام دستگاه مزایده گزار: شهرداری امیدیه
- موضوع مزایده: بهره برداری از جایگاه سوخت CNG
- مبلغ تضمین شرکت در مزایده: 100.000.000 میلیون ریال به حروف صد میلیون ریال به صورت ضمانت نامه بانکی یا پرداخت وجه نقد به حساب شماره 0105458960003 به نام شهرداری امیدیه
- محل دریافت اسناد مزایده: امور قراردادهای شهرداری امیدیه
- مبلغ برآورد اولیه: براساس نظریه کارشناسی قیمت پایه اجاره ماهیانه 135.000.000 رال به حروف صد و سی و پنج میلیون ریال
- مهلت دریافت اسناد روز یکشنبه مورخ 97.07.15 لغایت پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 97.07.29
- تحویل پاکات: اسناد، پیشنهاد قیمت پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 97.07.30
- هزینه دریافت اسناد مبلغ: 500.000 ریال به حروف پانصد هزار ریال در وجه شهرداری امیدیه به حساب شماره 0105458960003 و ارائه به واحد امور قراردادها جهت دریافت اسناد مزایده
- تاریخ بازگشایی پاکات روز سه شنبه مورخ 97.08.01 در محل برگزاری کمیسیون معاملات شهرداری امیدیه
- سایر اطلاعات و جزییات مربوط به مزایده در اسناد مزایده درج می گردد.
- برندگان اول و دوم و سوم مزایده هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنها به ترتیب ضبط خواهد شد.
- شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.
محمدرضا شریفات شهردار امیدیه
- نام دستگاه مزایده گزار: شهرداری امیدیه
- موضوع مزایده: بهره برداری از جایگاه سوخت CNG
- مبلغ تضمین شرکت در مزایده: 100.000.000 میلیون ریال به حروف صد میلیون ریال به صورت ضمانت نامه بانکی یا پرداخت وجه نقد به حساب شماره 0105458960003 به نام شهرداری امیدیه
- محل دریافت اسناد مزایده: امور قراردادهای شهرداری امیدیه
- مبلغ برآورد اولیه: براساس نظریه کارشناسی قیمت پایه اجاره ماهیانه 135.000.000 رال به حروف صد و سی و پنج میلیون ریال
- مهلت دریافت اسناد روز یکشنبه مورخ 97.07.15 لغایت پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 97.07.29
- تحویل پاکات: اسناد، پیشنهاد قیمت پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 97.07.30
- هزینه دریافت اسناد مبلغ: 500.000 ریال به حروف پانصد هزار ریال در وجه شهرداری امیدیه به حساب شماره 0105458960003 و ارائه به واحد امور قراردادها جهت دریافت اسناد مزایده
- تاریخ بازگشایی پاکات روز سه شنبه مورخ 97.08.01 در محل برگزاری کمیسیون معاملات شهرداری امیدیه
- سایر اطلاعات و جزییات مربوط به مزایده در اسناد مزایده درج می گردد.
- برندگان اول و دوم و سوم مزایده هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنها به ترتیب ضبط خواهد شد.
- شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.
محمدرضا شریفات شهردار امیدیه
خلاصه :
مزایده, مزایده جایگاه سوخت CNG - 97.7.15
آدرس :
خوزستان, خوزستان, امیدیه
منبع :
محلی خوزستان 97.07.15