- 1324925
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام توسعه و به روز رسانی سامانه پایش مطالعات
شماره آگهی :
11971074000242
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:20:24
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب منطقه ای استان یزد
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 11971074000242
نام دستگاه خریدار : شرکت آب منطقه ای استان یزد
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.18 ساعت : 09:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز
شرح کلی نیاز : توسعه و به روز رسانی سامانه پایش مطالعات
| ردیف | کد خدمت |
نام خدمت |
واحد اندازه |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ز-74-749 | سایر فعالیت های حرفه ای، علمی و فنی طبقه بندی نشده در جای دیگر |
عدد | 1 | 1397.07.21 |
توضیحات خریدار : مشخصات فنی و نحوه پرداخت در پیوست موجود می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام توسعه و به روز رسانی سامانه پایش مطالعات
آدرس :
یزد, -
منبع :
سایت 97.07.15