اصلاحیه مزایده وگذاری بهره برداری از غرفه
[ نسخه چاپی ]

اصلاحیه مزایده وگذاری بهره برداری از غرفه

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:32:45
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/24
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری همدان
شرح آگهی :
اصلاحیه آگهی؟
بدینوسیله اعلام میدارد اگهی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری همدان که د رتاریخ 97.7.12 بچاپ رسیده مبلغ تضمین شرکت در مزایده از مبلغ 50.000.000 ریال هب 5.000.000 ریال اصلاح میگردد
خلاصه :
اصلاحیه مزایده ,مزایده وگذاری بهره برداری از غرفه
آدرس :
همدان, همدان, -
منبع :
کار و کارگر 97.7.15