- 1324731
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تجهیزات شبکه ...
شماره آگهی :
12973454000342
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:00:22
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه رازی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 12973454000342
نام دستگاه خریدار : دانشگاه رازی
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.17 ساعت: 11:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: تجهیزات شبکه
گروه کالا: کامپیوتر و فناوری اطلاعات - سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.21
مشخصات کالای مورد در قالب فایل پیوست
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: سری از فایل پیوست
توضیحات خریدار پرداخت پس از دریافت و تایید توسط واحد مربوطه خواهد بود. هزینه ارسال با فروشنده و تحویل در محل دانشگاه رازی خواهد بود.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12973454000342
نام دستگاه خریدار : دانشگاه رازی
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.17 ساعت: 11:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: تجهیزات شبکه
گروه کالا: کامپیوتر و فناوری اطلاعات - سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.21
مشخصات کالای مورد در قالب فایل پیوست
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: سری از فایل پیوست
توضیحات خریدار پرداخت پس از دریافت و تایید توسط واحد مربوطه خواهد بود. هزینه ارسال با فروشنده و تحویل در محل دانشگاه رازی خواهد بود.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام تجهیزات شبکه ...
آدرس :
کرمانشاه, -
منبع :
سایت 1397/07/15