- 1324682
- 33
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام ماشین لباسشویی
شماره آگهی :
11970132000110
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:46:55
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل انتقال خون
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11970132000110
نام دستگاه خریدار: اداره کل انتقال خون
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.15 ساعت 14
شرح کلی نیاز: خرید 4 دستگاه ماشین لباسشویی دوقلو حایر (فقط حایر)
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11970132000110
نام دستگاه خریدار: اداره کل انتقال خون
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.15 ساعت 14
شرح کلی نیاز: خرید 4 دستگاه ماشین لباسشویی دوقلو حایر (فقط حایر)
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 1152210166280182 | ماشین لباسشویی دوقلو با ظرفیت 8/8 kg مدل HWTF-CRU1588 کشور سازنده ایران نام تجارتی حایر مرجع عرضه کننده حایر تهران | دستگاه | 4 | 97.07.21 |
خلاصه :
استعلام,ماشین لباسشویی
آدرس :
کرمان, کرمان
منبع :
سایت97.07.15