استعلام سیمان خاکستری، ماسه شسته و...
[ نسخه چاپی ]

استعلام سیمان خاکستری، ماسه شسته و...

شماره آگهی :
11974335000006
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:41:18
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل زندان بروجرد
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11974335000006
نام دستگاه خریدار: اداره کل زندان بروجرد
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.16  ساعت  12
شرح کلی نیاز: مصالح ساختمانی
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1  0933310053550001 سیمان خاکستری پرتلند پوزولانی معمولی کیسه کاغذی دولایه 50kg سیمان آبیک کیسه 300 97/7/26
 2  0933110058710002 ماسه شسته شده فاقد بسته بندی تنی مرجع سازنده گچ صدف هرنگ  تن 300  97/7/26
 3 0933221818810001 سرامیک کف طرح Q6002 سایز cm 60*60 کارتن 10 عددی مرجع عرضه کننده راه و ساختمان ویلان بنا کارتن 13 97/7/26
4  0933320775060005 گچ ساختمانی کیسه پلی پروپیلنی 50kg کوه سفید سمنان نوع صنایع ساختمان  کیسه 200 97/7/26
توضیحات خریدار: تحویل کالا در محل زندان بروجرد- پرداخت از طریق اسناد خزانه اسلامی بند (ز) به تاریخ سررسید 97/10/24 و بند (ب) به تاریخ سررسید 97/6/27
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام; استعلام سیمان خاکستری، ماسه شسته و...
آدرس :
لرستان, بروجرد
منبع :
سایت 97/7/14