- 1324639
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام مرسولات پستی اداره کل بهزیستی
شماره آگهی :
119734000000086
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:34:15
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بهزیستی آذربایجان شرقی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 119734000000086
نام دستگاه خریدار: بهزیستی آذربایجان شرقی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.18 ساعت 20
شرح کلی نیاز: مرسولات پستی اداره کل بهزیستی استان طبق فایل و لیست پیوست شده
توضیحات خریدار مرسولات پستی اداره کل بهزیستی استان طبق فایل و لیست پیوست شده
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 119734000000086
نام دستگاه خریدار: بهزیستی آذربایجان شرقی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.18 ساعت 20
شرح کلی نیاز: مرسولات پستی اداره کل بهزیستی استان طبق فایل و لیست پیوست شده
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ژ-82-829 | سایر فعالیت های خدمات پشتیبانی کسب و کار طبقه بندی نشده در جای دیگر | لیست | 1 | 97.7.25 |
توضیحات خریدار مرسولات پستی اداره کل بهزیستی استان طبق فایل و لیست پیوست شده
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, مرسولات پستی اداره کل بهزیستی
آدرس :
آذربایجان شرقی,
منبع :
سایت 97.7.15