- 1324618
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام احداث خط انتقال
شماره آگهی :
11971185000181
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:30:05
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
آب و فاضلاب روستایی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11971185000181
نام دستگاه خریدار: آب و فاضلاب روستایی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 12
شرح کلی نیاز:
توضیحات خریدار پرداخت صورت وضعیت و پیش پرداخت در صورت تامین و تخصیص اعتبار به صورت اوراق و یا اسناد و یا نقدی پرداخت خواهد شد 2. گواهی صلاحیت ایمنی الزامی می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971185000181
نام دستگاه خریدار: آب و فاضلاب روستایی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 12
شرح کلی نیاز:
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ث-36-361 | احداث خط انتقال | متر | 1.911 | 97.10.25 |
توضیحات خریدار پرداخت صورت وضعیت و پیش پرداخت در صورت تامین و تخصیص اعتبار به صورت اوراق و یا اسناد و یا نقدی پرداخت خواهد شد 2. گواهی صلاحیت ایمنی الزامی می باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, احداث خط انتقال
آدرس :
مرکزی,
منبع :
سایت 97.7.15