- 1324595
- 39
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تعمیر و نگهداری و پشتیبانی چهاردستگاه آسانسور, سایت ستاد
شماره آگهی :
11973287000035
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:23:20
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
استانداری فارس
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11973287000035
نام دستگاه خریدار: استانداری فارس
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 12
شرح کلی نیاز: تعمیر و نگهداری و پشتیبانی چهاردستگاه آسانسور استانداری (شش ماهه دوم سال جاری)
توضیحات خریدار شرایط و شرح دقیق خدمت در پیوست قرارداده شده است
خدمت مورد نیاز در شهر شیراز مورد نیاز است
تامین کننده صرفا مقیم شهر شیراز باید باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973287000035
نام دستگاه خریدار: استانداری فارس
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 12
شرح کلی نیاز: تعمیر و نگهداری و پشتیبانی چهاردستگاه آسانسور استانداری (شش ماهه دوم سال جاری)
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ژ-81-811 | فعالیت های پشتیبانی ترکیبی تسهیلات | 1 | 1 | 97.7.18 |
توضیحات خریدار شرایط و شرح دقیق خدمت در پیوست قرارداده شده است
خدمت مورد نیاز در شهر شیراز مورد نیاز است
تامین کننده صرفا مقیم شهر شیراز باید باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, تعمیر و نگهداری و پشتیبانی چهاردستگاه آسانسور
آدرس :
فارس,
منبع :
سایت 97.7.15