|
مناقصه : استعلام تعمیر و نگهداری و پشتیبانی چهاردستگاه آسانسور, سایت ستاد
گروه ها : آسانسور , استعلام , |
|||||||||||||
| منبع : سایت 97.7.15 |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
||||||||||||
| مناقصه گذار : استانداری فارس | شماره : 11973287000035 | ||||||||||||
| تاریخ شروع : 1397/07/15 | تاریخ درج : 1397/07/15 | ||||||||||||
| آدرس : فارس, | |||||||||||||
|
استعلام شماره نیاز: 11973287000035 نام دستگاه خریدار: استانداری فارس تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 12 شرح کلی نیاز: تعمیر و نگهداری و پشتیبانی چهاردستگاه آسانسور استانداری (شش ماهه دوم سال جاری)
توضیحات خریدار شرایط و شرح دقیق خدمت در پیوست قرارداده شده است خدمت مورد نیاز در شهر شیراز مورد نیاز است تامین کننده صرفا مقیم شهر شیراز باید باشد جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید. |
|||||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|||||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |