- 1324576
- 33
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام لاشه گوشت گوسفندی گرم , سامانه ستاد
شماره آگهی :
11973471000058
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:18:02
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11973471000058
نام دستگاه خریدار: اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت 10
شرح کلی نیاز: لاشه گوشت گوسفندی گرم - فقط تامین کنندگان شهر اصفهان می توانند در این استعلام شرکت نمایند
توضیحات خریدار تامین کننده برنده می بایست اقلام خریداری شده را در انبار مراکز رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با هزینه حمل رایگان تحویل نمایند. جهت هماهنگی با آقای کریمیان 09137890838 تماس حاصل نمایید
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973471000058
نام دستگاه خریدار: اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت 10
شرح کلی نیاز: لاشه گوشت گوسفندی گرم - فقط تامین کنندگان شهر اصفهان می توانند در این استعلام شرکت نمایند
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 0131300644160007 | گوشه لاشه گرم گوسفندی کارتن کیلوگرمی مرجع عرضه کننده تعاونی صبا متحد پارس | کیلوگرم | 1.400 | 97.7.19 |
توضیحات خریدار تامین کننده برنده می بایست اقلام خریداری شده را در انبار مراکز رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با هزینه حمل رایگان تحویل نمایند. جهت هماهنگی با آقای کریمیان 09137890838 تماس حاصل نمایید
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, لاشه گوشت گوسفندی گرم
آدرس :
اصفهان,
منبع :
سایت 97.7.15