|
مناقصه : استعلام لاشه گوشت گوسفندی گرم , سامانه ستاد
گروه ها : مواد غذایی , مواد پروتئینی , دام و طیور , استعلام , |
|||||||||||||
| منبع : سایت 97.7.15 |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
||||||||||||
| مناقصه گذار : اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان | شماره : 11973471000058 | ||||||||||||
| تاریخ شروع : 1397/07/15 | تاریخ درج : 1397/07/15 | ||||||||||||
| آدرس : اصفهان, | |||||||||||||
|
استعلام شماره نیاز: 11973471000058 نام دستگاه خریدار: اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت 10 شرح کلی نیاز: لاشه گوشت گوسفندی گرم - فقط تامین کنندگان شهر اصفهان می توانند در این استعلام شرکت نمایند
توضیحات خریدار تامین کننده برنده می بایست اقلام خریداری شده را در انبار مراکز رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با هزینه حمل رایگان تحویل نمایند. جهت هماهنگی با آقای کریمیان 09137890838 تماس حاصل نمایید جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید. |
|||||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|||||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |