مزایده غرف تجاری و مسافربری ...
[ نسخه چاپی ]

مزایده غرف تجاری و مسافربری ...

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:39:38
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/30
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان پایانه های شهرداری اهواز
شرح آگهی :
اگهی مزایده عمومی مرحله اول  ؟
سازمان پایانه های شهرداری اهواز در نظر دارد حسب بند دو و سه صورتجلسه شماره یک هیئت مدیره سازمان مورخ  97.01.8 نسبت به انجام (مزایده عمومی) غرف تجاری و مسافربری ذیل اقدام نماید.
ردیف
موضوع
کد غرفه تجاری / مسافربری
مرحله محل پایه کارشناسی ماهیانه (ریال)
مبلغ سپرده شرکت در مزایده (ریال)
 1 غرفه خدماتی - رفاهی
1 اول پایانه شرق
3.000.000 1.800.000
2 غرفه خدماتی - رفاهی
10 اول پایانه شرق
12.000.000 7.200.000
3 غرفه خدماتی - رفاهی
11 اول پایانه شرق
12.000.000 7.200.000
4 غرفه خدماتی - رفاهی
12 اول پایانه شرق
12.000.000 7.200.000
5 رستوران دو طبقه
14 اول پایانه شرق
15.000.000 9.000.000
6 انبار توشه شماره یک
15 اول پایانه شرق
20.000.000 12.000.000
7 انبار توشعه شماره دو
16 اول پایانه شرق
25.000.000 12.500.000
8 تاکسی سرویس
18 اول پایانه شرق
7.000.000 4.200.000
9 تعویض روغنی و مکانیکی
19 اول پایانه شرق
10.000.000 6.000.000
10 غرفه خدماتی - رفاهی
20 اول
پایانه شرق
3.000.000 1.800.000
11 انبار توشعه خودروهای سواری
22 اول پایانه شرق
10.000.000 6.000.000
12 انبار مرکزی
1 اول پایانه زاگرس
8.000.000
4.800.000
13 غرفه خدماتی -رفاهی
2 اول پایانه زاگرس
3.000.000 1.800.000
14 غرفه خدماتی - رفاهی
3 اول پایانه زاگرس
5.000.000 3.000.000
15 غرفه خدماتی - رفاهی
4 اول پایانه زاگرس
3.000.000 1.800.000
16 غرفه خدماتی - رفاهی
7 اول پایانه زاگرس
5.000.000 3.000.000
17 غرفه خدماتی - رفاهی داخل سالن
6 اول پایانه زاگرس
6.000.000 3.600.000
18 تاکسی سرویس
16 اول پایانه سیاحت
20.000.000 12.000.000
19 تاکسی سرویس
1 اول پایانه خلیج فارس
5.000.000 3.000.000
20 غرفه فروش بلیط
4 اول پایانه خلیج فارس
5.000.000 6.000.000
21 غرفه فروش بلیط
1 دوم پایانه سیاحت
10.000.000 12.000.000
22 غرفه فروش بلیط
2 دوم پایانه شرق
12.500.000 15.000.000
لذا از افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت بعمل می آید جهت دریافت اسناد مزایده به سابت فروش اسناد الکترونیک شهرداری اهواز به آدرس http://peyamnkar.ahvaz.ir و یا به صورت حضوری با مراجعه به امور قراردادهای شهرداری اهواز و یا سازمان پایانه های شهرداری  اهواز به نشانی اهواز، بلوار قدس ساختمان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک امور قراردادهای سازمان پایانه های شهرداری اهواز تلفن تماس 33798172 و حراست سازمان پایانه های شهرداری اهواز مراجعه نماید.
هزینه انتشار آگهی ها به عهده برنده مزایده می باشد
1- مهلت قبول پیشنهاد نرخ و پاسخ به مزایده از تاریخ انتشار آگهی به مدت ده روز کاری است و تحویل در محل دبیرخانه محرمانه حراست سازمان در آدرس فوق الذکر می باشد.
2- سازمان در رد یا کلیه یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار می باشد.
3- مدت قرارداد غرف مسافربری حسب مصوبه شماره 7409/ ت 54921 مورخ 93.1.31 هیات وزیران دو سال سال و قابل تمدید برای دوره های دوساله دیگر می باشد. مدت قرارداد غرف تجاری با استناد به ماده 10 قانون مدنی و براساس آیین نامه اجرایی تبصره ماده 2 قانون اصلاح لایحه قانون احداث پایانه های مسافربری و ممنوعیت تردد اتومبیل های مسافربری برون شهری در داخل شهر تهران مصوب 1359.2.09 و 1384.8.18 یک سال که قابل تمدید برای دو دوره یک ساله دیگر می باشد.
4- افراد جهت خرید اسناد و شرکت در مزایده می بایستی مبلغ 500.000 ریال را به حساب 0105599918001 بانک ملی سیبا به حساب سازمان پایانه های شهرداری اهواز واریز نمایند.
5- مبلغ ضمانتنامه شرکت در مزایده در جدول بالا قید شده که میبایست به یکی از سه طریق ذیل ارایه شود
الف: فیش واریزی مبلغ فوق به حساب 0105600179002 سیبا نزد بانک ملی ایران به حساب سازمان پایانه های شهرداری اهواز 
ب : بصورت ضمانتنامه بانکی بنام سازمان پایانه های شهرداری اهواز و به مدت سه ماه از تاریخ افتتاح پیشنهادها
ج: چک تضمین شده بانکی بنام سازمان پایانه های شهرداری اهواز 
تاریخ برگزاری کمیسیون مزایده در ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 97.07.30 در دفتر مدیریت قراردادهای شهرداری اهواز می باشد. حضور پیشنهاددهندگان مجاز می باشد.
نتیجه کمیسیون براساس ماده 15 و 18 آیین نامه معاملات شهرداری کلانشهر ها به برنده اعلام خواهد شد تا مراحل انعقاد قرارداد انجام شود.
6- برندگان اول و دوم مزایده هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنان به ترتیب ضبط خواهد شد.
7- براساس ماده 10 آیین نامه معاملات شهرداری کلانشهرها شرکت در مزایده و ارایه پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف سازمان می باشد.
8-  سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مزایده درج شده است.
اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز
خلاصه :
مزایده عمومی, مزایده غرف تجاری و مسافربری ...
آدرس :
خوزستان, -
منبع :
عصر رسانه 97.07.15