• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : مناقصه عمومی تأمین قطعات دریل‌ های حفاری استخراجی ‌D65 و دریل‌ های حفاری اکتشافی DBC S21 و DBC S15- نوبت دوم -مناقصه روز شنبه چهاردهم شهریور ماه 1405, مناقصه عمومی تأمین قطعات دریل‌ های حفاری استخراجی ‌D65 و دریل‌ های حفاری اکتشافی DBC S21 و DBC S15- نوبت
گروه ها : تجهیزات و ماشین آلات صنعتی , تجهیزات و ماشین آلات حفاری ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : شرکت حمل‌ و نقل‌ ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان (سهامی عام) شماره : شماره 1405/0548 - 02 - نوبت دوم
تاریخ شروع : 1405/06/14 تاریخ درج : 1405/06/14
آدرس :

آگهی فراخوان (نوبت دوم) مناقصه عمومی شماره 1405/0548 - 02 (تأمین قطعات دریل‌ های حفاری استخراجی ‌D65 و دریل‌ های حفاری اکتشافی DBC S21 و DBC S15 شرکت گهر ترابر سیرجان)
شرکت حمل‌ و نقل‌ ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان (سهامی عام) در نظر دارد به منظور تأمین قطعات دریل‌های حفاری استخراجی ‌D65 و دریل‌های حفاری اکتشافی DBC S21 و DBC S15 اقدام به برگزاری مناقصه عمومی نماید. لذا کلیه تأمین‌کنندگان و مجموعه‌ های واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی شرکت به نشانی‌های www.gttmco.com و www.35114.ir (بخش اخبار و مناقصه) نسبت به مشاهده شرایط و دریافت اسناد اقدام نمایند.
شرکت گهر ترابر سیرجان حق رد یا قبول هر یک از پیشنهادات شرکت‌کنندگان را محفوظ داشته و صرفا شرکت در مناقصه هیچ‌گونه حقی برای هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان ایجاد نخواد کرد.
هزینه آگهی بر عهده برنده مناقصه خواهد بود.
مهلت تحویل پاکات: تا ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 1405.06.18 
نشانی محل تحویل اسناد: سیرجان، بلوار صفارزاده، روبروی دادسرا، نبش صفارزاده 3، دبیرخانه کمیسیون معاملات شرکت گهر ترابر سیرجان.
تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر یا سایر هماهنگی‌ها:
09131921040 (آقای خوش‌بین)
دبیرخانه کمیسیون معاملات شرکت حمل‌و‌نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان (سهامی عام)

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.