• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام پتو یک نفره گلبافت به تعداد 560 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز شنبه چهاردهم شهریور ماه 1405, استعلام پتو یک نفره گلبافت به تعداد 560 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : البسه و پوشاک , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : مدیریت اموزش وپرورش عشایرسیار فارس شماره : 1105004006000022
تاریخ شروع : 1405/06/14 تاریخ درج : 1405/06/14
آدرس :

شماره نیاز: 1105004006000022
نام دستگاه خریدار:مدیریت اموزش وپرورش عشایرسیار فارس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: پتو یک نفره گلبافت به تعداد 560 عدد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- پتو تخته لوازم خانگی، صوتی و تصویری 560 1405/06/17

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: مدیریت اموزش وپرورش عشایرسیار فارس

شهر: شیراز

استان: فارس

دورنگار: 071-32270001

تلفن تماس: 071-32270131

آدرس پستی: خیابان ارم، کوچه 16، مدیریت آموزش و پرورش عشایر سیار

کد پستی: 7143754536

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: حسین

نام خانوادگی: پنبه کار

تلفن تماس: 071-32298339


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.