• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام 12 متر موکت رنگ آبی سیر-جهت کلینیک حکیم هیدجی زنجان، سایت ستاد، استعلام روز پنجشنبه دوازدهم شهریور ماه 1405, استعلام 12 متر موکت رنگ آبی سیر-جهت کلینیک حکیم هیدجی زنجان، سایت ستاد
گروه ها : تزئینات داخلی ساختمان , فرش و موکت , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان شماره : 1105005443000343
تاریخ شروع : 1405/06/12 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :

 

شماره نیاز: 1105005443000343
نام دستگاه خریدار:مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/07/12
شرح کلی نیاز: 12 متر موکت رنگ آبی سیر-جهت کلینیک حکیم هیدجی زنجان
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- موکت تافتینگ متر مربع مصالح ساختمانی و ملزومات ساخت و ساز 12 1405/06/15


توضیحات خریدار:12 متر موکت رنگ آبی سیر-جهت موکت کردن در دوسایز 6*5 و2*3-ارائه پیش فاکتور و نمونه جهت بررسی الزامی است-تمامی هزینه ها با تامین کننده-تسویه 5 ماهه-تحویل درب انبار کلینیک حکیم هیدجی در ساعات اداری-تلفن هماهنگی 09126420300آقای شاهمحمدی

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

شهر: زنجان

استان: زنجان

دورنگار: 024-33422497

تلفن تماس: 024-33420104

آدرس پستی: زنجان - خیابان سوم اعتمادیه غربی - ساختمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

کد پستی: 4515613589

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: مهدی

نام خانوادگی: صادقی

تلفن تماس: 024-33011329


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.