• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام پیچ آلن در سازهای مختلف، سایت ستاد، استعلام روز پنجشنبه دوازدهم شهریور ماه 1405, استعلام پیچ آلن در سازهای مختلف، سایت ستاد
گروه ها : پیچ و مهره , تجهیزات نفت , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد استان خراسان رضوی شماره : 1105092134001328
تاریخ شروع : 1405/06/12 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :

شماره نیاز: 1105092134001328
نام دستگاه خریدار:شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد استان خراسان رضوی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/07/30
شرح کلی نیاز: پیچ آلن در سازهای مختلف
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30
2 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30
3 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30
4 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30
5 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30
6 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30
7 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30
8 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30
9 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30
10 -- پیچ آلن عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 100 1405/07/30


توضیحات خریدار:ملاک خرید الزامات و اطلاعات بارگذاری شده در سامانه ستاد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد استان خراسان رضوی

شهر: مشهد

استان: خراسان رضوی

دورنگار: 051-33002791

تلفن تماس: 051-37285010

آدرس پستی: خیابان آبکوه - نبش دانشسرا

کد پستی: 9184675371

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: جابر

نام خانوادگی: بربرستانی

تلفن تماس: 051-37290730


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.