• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام خرید ورق st37 طبق مشخصات فایل پیوست (قیمت کل بارگذاری گردد)، سایت ستاد، استعلام روز پنجشنبه دوازدهم شهریور ماه 1405, استعلام خرید ورق st37 طبق مشخصات فایل پیوست (قیمت کل بارگذاری گردد)، سایت ستاد
گروه ها : آهن آلات , انواع ورق , ساخت،نصب و تعمیرات صنایع فولاد , مصالح ساختمانی , تجهیزات و ماشین آلات صنعتی , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : مجتمع طلای موته استان اصفهان شماره : 1105001546000573
تاریخ شروع : 1405/06/12 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :

 

شماره نیاز: 1105001546000573
نام دستگاه خریدار:مجتمع طلای موته استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/07/30
شرح کلی نیاز: خرید ورق st37 طبق مشخصات فایل پیوست (قیمت کل بارگذاری گردد)
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- آهن کیلوگرم مواد معدنی، گیاهی و جانوری غیرخوراکی و منسوجات 1 1405/06/18


توضیحات خریدار:اطلاعات فنی اقای بهارلوئی (تماس در ساعات اداری) 03153134416 تحویل درب انبار مجتمع به عهده فروشنده می باشد ثبت فاکتور در سامانه مودیان با کد شعبه 0004 الزامی است

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: مجتمع طلای موته استان اصفهان

شهر: شاهین شهر و میمه

استان: اصفهان

دورنگار: 031-45336130

تلفن تماس: 031-45336288

آدرس پستی: میمه صندوق پستی117 مجتمع طلای موته

کد پستی: 8353135531

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: فرزاد

نام خانوادگی: هادی

تلفن تماس: 031-45336240


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.