• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : مناقصه محدود مقوای کارتن سه لایه ایرانی فلوت C -مناقصه روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, مناقصه محدود مقوای کارتن سه لایه ایرانی فلوت C
گروه ها : صنایع بسته بندی , کارتن ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : شرکت تولید رینگ سایپا شماره : 051156
تاریخ شروع : 1405/06/11 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :

شرکت تولید رینگ سایپا 
فرم مناقصه محدود 
شماره مناقصه: 051156
تاریخ مناقصه: 1405.06.11
مشخصات فروشنده:
نام/ شرکت:                    کد ملی/ کد اقتصادی:              کد پستی: 
آدرس:                                                                       تلفن:

ردیف شرح کالا / خدمات مشخصات فنی / نقشه واحد مقدار
1 مقوای کارتن سه لایه ایرانی فلوت C 115cm*115cm
مطابق نقشه پیوست
ورق 227.000
2 مقوای کارتن سه لایه ایرانی فلوت C 120cm*120cm
مطابق نقشه پیوست
ورق 215.000

محل تحویل: در محل کارخانه تهران و خرمشهر     مدت زمان تحویل:    - شرایط پرداخت: 90 روز 
میزان سپرده شرکت در مناقصه: 14.200.000.000  ریال - مهلت ارائه مدارک تا تاریخ: 1405.06.16   - زمان قرائت پیشنهادها: 
شرکت در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.
کرایه حمل و بارگیری برعهده فروشنده است. 
توضیحات: 
تعداد 215.000 ورق مقوای 115 * 115 و تعداد 215.000 ورق مقوای 120 * 120 برای سایت خرمشهر و
تعداد 12.000 ورق مقوای 115 * 115 برای سایت تهران 

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.