مناقصه : تجدید مناقصه عمومی خرید 3.000 (سه هزار) تن بریکت کربن CPC -مناقصه روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, تجدید مناقصه عمومی خرید 3.000 (سه هزار) تن بریکت کربن CPC
گروه ها :
فرآورده های نفتی ,
مواد شیمیایی ,
مواد معدنی ,
مواد اولیه کارخانجات ,
|
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
|
| مناقصه گذار : شرکت جهان فولاد سیرجان |
شماره : شماره 61 - 05 - ک -م |
| تاریخ شروع : 1405/06/11 |
تاریخ درج : 1405/06/12 |
| آدرس : |
|
آگهی تجدید مناقصه عمومی دو مرحله ای خرید 3.000 (سه هزار) تن بریکت کربن CPC شرکت جهان فولاد سیرجان مناقصه شماره 61 - 05 - ک -م"
توضیحات مناقصه
آگهی تجدید مناقصه عمومی دو مرحله ای " خرید 3.000 (سه هزار) تن بریکت کربن CPC شرکت جهان فولاد سیرجان"
" مناقصه شماره 61 - 05 - ک -م"
شرکت جهان فولاد سیرجان در نظر دارد نسبت به خرید 3.000 (سه هزار) تن بریکت کربن CPC از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله ای اقدام نماید؛ لذا از تمامی تولید کنندگان و تامین کنندگان معتبر که دارای توانایی مناسب، سوابق و تجارب مورد قبول می باشند، دعوت به عمل می آید اسناد مناقصه را از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی WWW.SJSCO.IR یا کانال مناقصات در پیام رسان روبیکا به آدرس @tenders_sjscosteel و یا با ارسال درخواست به شماره 09912938317 در پیام رسان روبیکا دریافت نمایند.
شرایط:
آخرین فرصت تحویل پاکات: حداکثر تا ساعت 13:00 روز چهار شنبه مورخ 1405.06.25.
تضمین شرکت در مناقصه مبلغ 32.000.000.000 (سی و دو میلیارد) ریال مطابق اسناد مناقصه.
شرایط و محل تحویل کالا: تحویل بصورت DDP در محل درب انبار کارخانه شرکت جهان فولاد سیرجان واقع در استان کرمان، شهرستان سیرجان، کیلومتر 50 جاده سیرجان – شیراز، کیلومتر 2 جاده اختصاصی گل گهر.
مدت زمان تحویل کالا: 3 (سه) ماه شمسی از تاریخ تنفیذ قرارداد.
محل تحویل پاکات: دبیرخانه کمیسیون معاملات واقع در شهرسیرجان یا دبیرخانه مرکزی شرکت واقع در شهر تهران. (مطابق اسناد مناقصه)
شرکت جهان فولاد سیرجان در قبول یا رد هر یک از پیشنهادات مختار می باشد و همچنین به پیشنهادهای مشروط و مبهم که با اسناد مناقصه مغایرت داشته باشد و یا بعد از مهلت مقرر در آگهی برسد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
ارائه اسناد و مستندات مذکور هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نمی کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از شنبه تا چهارشنبه (روزهای کاری) در ساعات اداری با شماره 09912938317 یا 31257600 -034 داخلی های 6143 و 6147 و یا آدرس ایمیل TENDER@SJSCO.IR ارتباط برقرار نمایید.
دبیرخانه کمیسیون معاملات
شرکت جهان فولاد سیرجان
|
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|