|
مناقصه : استعلام خرید انواع مفصل مطابق مشخصات درخواستی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام خرید انواع مفصل مطابق مشخصات درخواستی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : سیم و کابل , تجهیزات برق و الکترونیک , استعلام , |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| مناقصه گذار : شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل | شماره : 1105005298000206 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| تاریخ شروع : 1405/06/11 | تاریخ درج : 1405/06/12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| آدرس : | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
شماره نیاز: 1105005298000206
اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل شهر: اردبیل استان: اردبیل دورنگار: 045-33741610 تلفن تماس: 045-33741601 آدرس پستی: شهرک اداری کارشناسان کد پستی: 5613643355 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: ناصر نام خانوادگی: رفیعی تلفن تماس: 045-33741600
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |