• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام دو نوع موزائیک واش بتن پرسی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام دو نوع موزائیک واش بتن پرسی، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : قطعات بتنی , مصالح ساختمانی , کاشی و سرامیک , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : شهرداری دالکی استان بوشهر شماره : 1105050102000011
تاریخ شروع : 1405/06/11 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :

 

شماره نیاز: 1105050102000011
نام دستگاه خریدار:شهرداری دالکی استان بوشهر
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: دو نوع موزائیک واش بتن پرسی با مشخصات ابعاد ، تعداد و شرایط ذکر شده در پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کاشی موزاییک متر مربع هنر و موسیقی، صنایع دستی، اسباب بازی و آموزشی 2,000 1405/06/18


توضیحات خریدار:دو نوع موزائیک واش بتن پرسی با مشخصات ابعاد ، تعداد و شرایط ذکر شده در پیوست

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: شهرداری دالکی استان بوشهر

شهر: دشتستان

استان: بوشهر

دورنگار: 077-34342038

تلفن تماس: 077-34342038

آدرس پستی: برازجان شهر دالکی

کد پستی: 7563116195

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: عبدالرسول

نام خانوادگی: حاتمی

تلفن تماس: 077-34342038

 
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.