|
مناقصه : استعلام مواد غذایی طبق فایل پیوست شده 6592، سایت ستاد، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام مواد غذایی طبق فایل پیوست شده 6592، سایت ستاد
گروه ها : مواد غذایی , استعلام , |
|||||||||||||||
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
||||||||||||||
| مناقصه گذار : دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر | شماره : 1105000383000823 | ||||||||||||||
| تاریخ شروع : 1405/06/11 | تاریخ درج : 1405/06/12 | ||||||||||||||
| آدرس : | |||||||||||||||
|
شماره نیاز: 1105000383000823
اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر شهر: بوشهر استان: بوشهر دورنگار: 077-33323123 تلفن تماس: 077-33323123 آدرس پستی: بوشهر خیابان معلم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کد پستی: 7514633341 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: اکبر نام خانوادگی: شریفی تلفن تماس: 077-33455374
|
|||||||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|||||||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |