• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام گیربکس، سامانه ستاد، استعلام روز چهارشنبه یازدهم شهریور ماه 1405, استعلام گیربکس، سامانه ستاد
گروه ها : ماشین کاری , تجهیزات و ماشین آلات صنعتی , تجهیزات و ماشین آلات حفاری , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : مهندسی و تولید ماشین آلات راهسازی و معدنی و کشاورزی هپکو اراک شماره : 1105116561000223
تاریخ شروع : 1405/06/11 تاریخ درج : 1405/06/12
آدرس :

 

شماره نیاز: 1105116561000223
نام دستگاه خریدار:مهندسی و تولید ماشین آلات راهسازی و معدنی و کشاورزی هپکو اراک
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/07/30
شرح کلی نیاز: گیربکس
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- گیربکس زاویه قائمه عدد تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت 13 1405/06/18


توضیحات خریدار:جهت هماهنگی با خانم عابدینی تماس حاصل فرمایید 08633690938 لطفا شماره فنی های هپکو را در فاکتورتان درج نمایید

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: مهندسی و تولید ماشین آلات راهسازی و معدنی و کشاورزی هپکو اراک

شهر: اراک

استان: مرکزی

دورنگار: 086-33690929

تلفن تماس: 086-33690940

آدرس پستی: اراک- میدان صنعت- بلوار شهید بختیاری- بعد از پل- شرکت مهندسی و تولید ماشین آلات راهسازی ، معدنی

کد پستی: 3818889681

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: غلامرضا

نام خانوادگی: شعبانی

تلفن تماس: 086-33690937


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.