• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای احداث شبکه برق دهیاری عصمت آباد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز سه شنبه دهم شهریور ماه 1405, مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای احداث شبکه برق دهیاری عصمت آباد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : پیمانکاری برق و الکترونیک ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : دهیاری عصمت اباد بخش مرکزی شهرستان مهریز شماره : 2005119149000002
تاریخ شروع : 1405/06/10 تاریخ درج : 1405/06/10
آدرس :
 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه نمایید.
 
مشخصات مناقصه عمومی
 
شماره مناقصه 2005119149000002  
نوع برگزاری یک مرحله ای کلید واژه  
عنوان/موضوع مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای احداث شبکه برق دهیاری عصمت آباد
شرح مناقصه  
استان محل اجرا یزد شهر محل اجرا مهریز
طبقه بندی موضوعی خدمات با فهرست بها شرح کلی حوزه فعالیت احداث شبکه برق
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی  
ردیف طبقه بندی موضوعی حوزه فعالیت
1 خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه پیوست 4. دستورالعمل تجهیز و برچیدن کارگاه - تامین برق کارگاه و شبکه برق رسانی داخل کارگاه.
 
 
اطلاعات مناقصه گزار
 
نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار دهیاری عصمت اباد بخش مرکزی شهرستان مهریز مسئول ثبت مناقصه مهدی رفیع
مرجع پاسخگویی کد پستی 8981934965
آدرس مهریز -عصمت آباد
 
 
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
 
هزینه خرید اسناد ریال  
مبلغ تضمین واحد پول  
توضیحات  
 
 
اطلاعات زمانی
 
مهلت دریافت اسناد 1405/06/16 ساعت 19:00 مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد 1405/06/26 ساعت 19:00
زمان بازگشایی پاکت ها 1405/06/28 تا تاریخ 13:00 زمان اعتبار پیشنهاد 1405/08/25 تا ساعت 19:00
 
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.