• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام این مدیریت نیاز به کیس رایانه با مشخصات پیوستی جهت توزیع در شعب خوددارد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز سه شنبه دهم شهریور ماه 1405, استعلام این مدیریت نیاز به کیس رایانه با مشخصات پیوستی جهت توزیع در شعب خوددارد، سامانه تدارکات الکتر
گروه ها : کامپیوتر , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان کرمانشاه شماره : 1105003763000021
تاریخ شروع : 1405/06/10 تاریخ درج : 1405/06/10
آدرس :

شماره نیاز: 1105003763000021
نام دستگاه خریدار:مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان کرمانشاه
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/31
شرح کلی نیاز: این مدیریت نیاز به کیس رایانه با مشخصات پیوستی جهت توزیع در شعب خوددارد .
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کیس کامپیوتر عدد تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 38 1405/06/15


توضیحات خریدار:1 - لطفاً نسبت به بارگذاری پیش فاکتور با مشخصات اعلام شده پیوستی اقدام فرمایید. 2 - جهت سوالات فنی با آقای مهندس فلاحی با شماره تماس 09187546950 و سوالات مالی با آقای عبداللهی باشماره 09183107940 تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان کرمانشاه

شهر: کرمانشاه

استان: کرمانشاه

دورنگار: 083-38254516

تلفن تماس: 083-38256020

آدرس پستی: ابتدای بلوار شهید بهشتی- سرپرستی بانک کشاورزی

کد پستی: 6714618795

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: امید

نام خانوادگی: عبداللهی

تلفن تماس: 083-38254020


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.