• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام درخواست خرید گیرنده GPS و متر لیزری طبق لیست پیوست، سامانه ستاد، استعلام روز سه شنبه دهم شهریور ماه 1405, استعلام درخواست خرید گیرنده GPS و متر لیزری طبق لیست پیوست، سامانه ستاد
گروه ها : ابزار دقیق , اتوماسیون ، مراکز کنترل صنعتی , تجهیزات و مشاوره نقشه برداری , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران شماره : 1105003330000033
تاریخ شروع : 1405/06/10 تاریخ درج : 1405/06/10
آدرس :

شماره نیاز: 1105003330000033
نام دستگاه خریدار:سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/16
شرح کلی نیاز: درخواست خرید گیرنده GPS و متر لیزری طبق لیست پیوست . * لطفاً فایل پیوست را مشاهده فرمایید*
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- گیرنده GPS (سیستم موقعیت یاب جهانی) دستگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری 2 1405/06/15
2 -- متر سنج عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 2 1405/06/15


توضیحات خریدار: *لطفاً پیش فاکتور و شماره کارشناس فروشنده را درج و پیوست نمایید.* جهت هماهنگی با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید: آقای قاسمی : 02175033341 و 09127106178

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران

شهر: تهران

استان: تهران

دورنگار: 021-22901198

تلفن تماس: 021-22901250

آدرس پستی: خیابان ظفر خیابان دکتر محمد مصدق نبش خیابان دوازدهم - پلاک 32

کد پستی: 1918793488

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: جهانگیر

نام خانوادگی: سلطانی

تلفن تماس: 021-22901250


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد  مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.