|
مناقصه : استعلام کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام کاغذ نوار قلب رولی 21 سانت مارک پاپیروس600 عدد، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی , کاغذ و فرم پیوست , استعلام , |
|||||||||||||||
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
||||||||||||||
| مناقصه گذار : بیمارستان امام خمینی دهدشت | شماره : 1105030240000647 | ||||||||||||||
| تاریخ شروع : 1405/06/09 | تاریخ درج : 1405/06/10 | ||||||||||||||
| آدرس : | |||||||||||||||
|
شماره نیاز: 1105030240000647
اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: بیمارستان امام خمینی دهدشت شهر: دهدشت استان: کهگیلویه و بویراحمد دورنگار: 074-32265903 تلفن تماس: 074-32265908 آدرس پستی: استان کهگیلویه و بویر حمد- دهدشت- خیابان سپاه بیمارستان امام خمینی(ره) کد پستی: 7571888655 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: علی حسن نام خانوادگی: رضائی ده مراد تلفن تماس: 074-32265907 |
|||||||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|||||||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |