|
مناقصه : استعلام احداث المان شهدای گمنام، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام احداث المان شهدای گمنام، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : تجهیزات پارک و مبلمان شهری , ساختمان , استعلام , |
|
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
| مناقصه گذار : شهرداری اهواز استان خوزستان | شماره : 1105090723000019 |
| تاریخ شروع : 1405/06/09 | تاریخ درج : 1405/06/10 |
| آدرس : | |
|
شماره نیاز: 1105090723000019 اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: شهرداری اهواز استان خوزستان شهر: اهواز استان: خوزستان دورنگار: 061-33335076 تلفن تماس: 061-33335076 آدرس پستی: خیابان سپاه روبروی انبار توشه راه آهن شهرداری اهواز کد پستی: 6133833159 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: احمد نام خانوادگی: کعبی تلفن تماس: 061-33336464
|
|
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |