• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : استعلام سیتم دوربین مداربسته، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام سیتم دوربین مداربسته، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
گروه ها : سیستم های حفاظتی-دوربین مدار بسته،دزدگیر،آیفون تصویری و آنتن مرکزی , استعلام ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس شماره : 1105003113000029
تاریخ شروع : 1405/06/09 تاریخ درج : 1405/06/10
آدرس :

شماره نیاز: 1105003113000029
نام دستگاه خریدار:اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1405/06/11
شرح کلی نیاز: سیتم دوربین مداربسته
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- دوربین مدار بسته دستگاه تجهیزات دفاعی، ایمنی و امنیتی 1 1405/06/11

اطلاعات تماس سازمان خریدار:

نام سازمان خریدار: اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس

شهر: شیراز

استان: فارس

دورنگار: 713-36321824

تلفن تماس: 071-36320802

آدرس پستی: میدان معلم-ایمان جنوبی-اداره کل ثبت اسناد و املاک استان فارس

کد پستی: 7188773535

اطلاعات ایجاد کننده درخواست:

نام: کوروش

نام خانوادگی: امیریان

تلفن تماس: 071-36320917


جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه فرمایید

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.