|
مناقصه : استعلام قطعه مکانیکال سیل، سامانه ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام قطعه مکانیکال سیل، سامانه ستاد
گروه ها : قطعات لاستیکی , تجهیزات نفت , استعلام , |
|||||||||||||||
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
||||||||||||||
| مناقصه گذار : شرکت پالایش گاز بیدبلند | شماره : 1105093202000407 | ||||||||||||||
| تاریخ شروع : 1405/06/09 | تاریخ درج : 1405/06/10 | ||||||||||||||
| آدرس : | |||||||||||||||
|
شماره نیاز: 1105093202000407
اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: شرکت پالایش گاز بیدبلند شهر: بهبهان استان: خوزستان دورنگار: 061-32269333 تلفن تماس: 061-52132040 آدرس پستی: کیلومتر 30 جاده بهبهان - رامهرمز، پالایشگاه گاز بیدبلند1 کد پستی: 6364146113 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: مهدی نام خانوادگی: بشیری تلفن تماس: 061-52132321
|
|||||||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|||||||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |