|
مناقصه : استعلام ماژول با سیم تست ورزش قلبی و سیستمpc-ECG تعداد1دستگاه، سامانه ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام ماژول با سیم تست ورزش قلبی و سیستمpc-ECG تعداد1دستگاه، سامانه ستاد
گروه ها : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی , استعلام , |
|||||||||||||||
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
||||||||||||||
| مناقصه گذار : بیمارستان امام خمینی ره کرمان | شماره : 1105093535000109 | ||||||||||||||
| تاریخ شروع : 1405/06/09 | تاریخ درج : 1405/06/10 | ||||||||||||||
| آدرس : | |||||||||||||||
|
شماره نیاز: 1105093535000109
اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: بیمارستان امام خمینی ره کرمان شهر: جیرفت استان: کرمان دورنگار: 034-43318502 تلفن تماس: 034-43316312 آدرس پستی: جیرفت-خیابان شفا کد پستی: 7861764787 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: مجتبی نام خانوادگی: شریفی گردین تلفن تماس: 034-43319306 |
|||||||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|||||||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |