|
مناقصه : استعلام استعلام اجاره 3 دستگاه خودروی کمپرسی بنز جفت، سامانه ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام استعلام اجاره 3 دستگاه خودروی کمپرسی بنز جفت، سامانه ستاد
گروه ها : تامین،تعمیرات و اجاره خودروهای سنگین و نیمه سنگین , حمل و نقل جاده ای , استعلام , |
|
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
| مناقصه گذار : شهرداری رامسر استان مازندران | شماره : 1105091006000069 |
| تاریخ شروع : 1405/06/09 | تاریخ درج : 1405/06/10 |
| آدرس : | |
|
شماره نیاز: 1105091006000069 اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: شهرداری رامسر استان مازندران شهر: رامسر استان: مازندران دورنگار: 011-55256176 تلفن تماس: 011-55256173 آدرس پستی: رامسر- خیابان شهید مطهری- شهرداری رامسر کد پستی: 4691849516 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: اسماعیل نام خانوادگی: قربانی تلفن تماس: 011-55258496
|
|
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |