|
مناقصه : استعلام اجرای موازئیک شسته (واش بتن) و بهسازی معابر (مرحله دوم)، سایت ستاد، استعلام روز یکشنبه نهم شهریور ماه 1405, استعلام اجرای موازئیک شسته (واش بتن) و بهسازی معابر (مرحله دوم)، سایت ستاد
گروه ها : انواع کفپوش , محوطه سازی ، جدول گذاری و پیاده رو سازی , قطعات بتنی , ساختمان , استعلام , |
|
| منبع : سایت |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
| مناقصه گذار : دهیاری قلعه حاجی عبداله بخش مرکزی شهرستان بروجرد | شماره : 1105104265000002 |
| تاریخ شروع : 1405/06/09 | تاریخ درج : 1405/06/10 |
| آدرس : | |
|
شماره نیاز: 1105104265000002 اطلاعات تماس سازمان خریدار: نام سازمان خریدار: دهیاری قلعه حاجی عبداله بخش مرکزی شهرستان بروجرد شهر: بروجرد استان: لرستان دورنگار: 066-42663153 تلفن تماس: 066-42663153 آدرس پستی: بروجرد ، روستای گیجالی پایین کد پستی: 6913188357 اطلاعات ایجاد کننده درخواست: نام: عباسعلی نام خانوادگی: گودرزی تلفن تماس: 066-42663153
|
|
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |