• آدرس : تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی - بعد از سه راه مشاهیر - کوچه سام- پلاک 17- طبقه 4
  • تلفن :5- 88349670 (021)
  • فکس : 88349673 (021)
  • وب سایت : www.ParsNamadData.com
  • ایمیل : Info@ParsNamadData.com




مناقصه : مناقصه عمومی تهیه و تامین مواد اولیه، طبخ، بسته بندی و توزیع غذا -مناقصه روز شنبه بیست و نهم فروردین ماه 1405, مناقصه عمومی تهیه و تامین مواد اولیه، طبخ، بسته بندی و توزیع غذا
گروه ها : طبخ غذا ,
منبع : سایت شرکت پارس نماد داده ها
www.parsnamaddata.com
تلفن:5-88349670-021
مناقصه گذار : موسسه بنیاد علوی شماره :
تاریخ شروع : 1405/01/29 تاریخ درج : 1405/01/29
آدرس :

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای
تهیه و تامین مواد اولیه، طبخ، بسته بندی و توزیع غذا
موسسه بنیاد علوی در نظر دارد فرآیند تهیه و تامین مواد اولیه، طبخ، بسته بندی و توزیع غذای مورد نیاز مجموعه فرهنگی ورزشی امام خمینی (ره) واقع در : لشکرک، ابتدای لواسان، بعد از میدان مادر، کوچه شکوفه، انتهای کوچه نگار در 3 وعده صبحانه، ناهار و شام به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
دریافت اسناد و بازدید حضوری: از تاریخ درج آگهی لغایت 1405.02.07 از ساعت 9 تا 12 به نشانی فوق الذکر مراجعه نمایید.
تحویل اسناد مناقصه: تا تاریخ 1405.02.08 به نشانی: تهران، خیابان کریمخان زند، بعد از تقاطع حافظ، به سمت میدان ولیعصر (عج)، خیابان شهید پرویز گلابی، پلاک 12، بنیاد علوی، طبقه 5
سپرده شرکت در مناقصه: به میزان 2.000.000.000 ریال (دو میلیارد ریال) به صورت ضمانت نامه بانکی یا واریز به حساب شماره شبا 940590012481601185112001 نزد بانک سینا شعبه بنیاد به نام بنیاد علوی واریز و فیش واریزی ارائه گردد.
* جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی لازم با شماره تلفن 09915664672 آقای قادری تماس حاصل فرمائید.

آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی


اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است.