|
مناقصه : تجدید مناقصه نظافت، رفت و روب و جمع آوری زباله
گروه ها : تامین نیروی انسانی , ماشین آلات خدمات شهری , |
|
| منبع : اطلاعات 97.7.15 |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
| مناقصه گذار : شهرداری ساوه | شماره : نوبت اول |
| تاریخ شروع : 1397/07/15 | تاریخ درج : 1397/07/15 |
| آدرس : مرکزی, مرکزی, منطقه 2 ناحیه 4 | |
|
آگهی تجدید مناقصه - نوبت اول ؟
شهرداری ساوه در نظر دارد نظافت، رفت و روب و جمع آوری زباله منطقه 2 ناحیه 4 خود را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار واگذار نماید. لذا داوطلبان واجد شرایط می توانند از تاریخ 97.7.22 تا 97.8.2 ضمن اخذ شرایط مناقصه از دبیر کمیسیون معاملات شهرداری پیشنهاد خود را در پاکت ممهور شده سربسته تا تاریخ 97.8.3 تحویل دبیرخانه شهرداری نموده و رسید دریافت نمایند 1-قیمت برآورد اولیه مبلغ 2.282.917.741 ریال سالیانه می باشد. 2-مبلغ سپرده شرکت در مناقصه 1.369.750.645 ریال است که باید به حساب شماره 0111711289001 نزد بانک ملت شعبه مرکزی ساوه واریز یا ضمانتنامه بانکی در وجه شهرداری ساوه باشد. اصل فیش یا ضمانتنامه پیوست پیشنهاد الزامی است 3-تاریخ بازگشایی و قرائت پیشنهادهای رسیده روز 97.8.5 راس ساعت 10 صبح در محل دبیرخانه کمیسیون معاملات شهرداری خواهد بود 4-برندگان اول و دوم و سوم مناقصه به ترتیب هر گاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنان ضبط خواهد شد. 5-شهرداری ساوه در رد یک یا کلیه پیشنهادهای رسیده مختار است. 6-سایر اطلاعات و جزئیات مربوط ، در اسناد مناقصه مندرج است و در صورت نیاز متقاضیان می توانند با شماره تلفن 42222820-086 تماس حاصل نمایند سید مهدی حسینی - شهردار ساوه |
|
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۹ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |