|
مناقصه : مناقصه خرید 37000 متر کابل خودنگهدار فشار ضعیف آلومینیومی نوبت دوم
گروه ها : سیم و کابل , تجهیزات برق و الکترونیک , |
|||||||||||
| منبع : سایه 97.07.15 |
شرکت پارس نماد داده ها www.parsnamaddata.com تلفن:5-88349670-021 |
||||||||||
| مناقصه گذار : شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی | شماره : نوبت دوم | ||||||||||
| تاریخ شروع : 1397/07/15 | تاریخ درج : 1397/07/15 | ||||||||||
| آدرس : آذربایجان غربی, آذربایجان غربی, - | |||||||||||
|
آگهی مناقصه عمومی ؟ نوبت دوم شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در نظر دارد مناقصه عمومی به شرح جدول ذیل را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس WWW.SETADIRAN.IR انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار مناقصات در سایت: روز شنبه مورخ 97.07.14 آخرین مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصات از سایت: ساعت 19 روز پنجشنبه مورخ 97.07.19 مهلت زمانی ارائه پیشنهاد: ساعت 19 روز دوشنبه مورخ 97.07.30 زمان بازگشایی پاکت ها: ساعت 14 (دو بعدازظهر) روز چهارشنبه مورخ 97.08.2 خواهد بود. زمان بازگشایی پاکات ج مناقصه گران پس از بررسی های فنی و بازرگانی به اطلاع مناقصه گران خواهد رسید.
مرکز تماس 27313131- 021 دفتر ثبت نام: 88969737- 021 و 5193768- 021 دفتر ثبت نام ارومیه: 09144443544- 04432232113 اطلاعات تماس دفاتر ثبت نام سایر استان ها در سایت سامانه WWW.SETADIRAN.IR بخش ثبت نام / پروفایل تامین کننده / مناقصه گر موجود است. ضمنا اسناد مناقصه در سایت های اطلاع رسانی معاملات صنعت برق (شرکت توانیر) و سایت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی و سایت ملی مناقصات به ترتیب به آدرس های: WWWTAVANIR.ORG.IR - WWW.WEAPD.IR و LETS.MPORG.IR قابل مشاهده است. شناسه آگهی: 262931 کمیسیون معاملات شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی |
|||||||||||
|
آگهی شماره 1 از تعداد 1 آگهی. گزارش گیری شده در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۵ هجری خورشیدی
|
|||||||||||
| اخطار : کلیه حقوق جمع آوری این اخبار متعلق به مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از این اخبار موجب پیگرد قانونی است. |