- 1325068
- 33
- 1397/07/15
- مناقصه
استعلام لرزه گیر لاستیکی...
استعلام ؟
شماره نیاز: 12971014000170
نام دستگاه خریدار: شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 19:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: لرزه گیر لاستیکی 6 اینچ با مشخصات: تحمل فشار 10 بار، تحمل دمای 90 درجه سانتیگراد آبگرم، تعداد سوراخ های فلنج (8 عدد) و طول 10 سانتیمتر
گروه کالا: تاسیسات و مصالح ساختمانی
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.23
مشخصات کالای مورد: لرزه گیر لاستیکی 6 اینچ با مشخصات: تحمل فشار 10 بار، تحمل دمای 90 درجه سانتیگراد آبگرم، تعداد سوراخ های فلنج (8 عدد) و طول 10 سانتیمتر
تعداد مورد نیاز: 2 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 88216961 داخلی 114 و 116 تماس حاصل فرمایید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.