استعلام خرید رله حفاظتی با مشخصات فنی ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید رله حفاظتی با مشخصات فنی ...

شماره آگهی :
11971313000231
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:48:08
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت برق منطقه ای زنجان
شرح آگهی :

شماره نیاز          11971313000231
نام دستگاه خریدار   شرکت برق منطقه ای زنجان
تاریخ اعتبار نیاز        97.7.21         ساعت    14
شرح کلی نیاز   خرید رله حفاظتی با مشخصات فنی rec6701.1-a30xoo-c21-b1xo-b-e-kba-a6-x0  daddxx شرح کلی در جدول پیوست ایران کد مشابه
اطلاعات کالاهای موردنیاز

ردیف کد کالا
نام کالا
واحد شمارش
تعداد تاریخ نیاز
  2283110495400001 رله حفاظتی پست برق فشار قوی 7sa61 نام تجارتی siemens مرجع عرضه کننده مبنا نیرو
عدد 1 97.7.30


توضیحات خریدار  پیمانکار باید فایل پیوست را پس از چاپ و تکمیل و مهر و امضا مجددا اسکن و در سامانه بارگذاری نماید. قیمت درج شده در فایل پیوست باید با قیمت ارائه شده در سامانه برابر باشد.

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.

خلاصه :
استعلام , استعلام خرید رله حفاظتی با مشخصات فنی ...
آدرس :
زنجان, زنجان
منبع :
سایت 97.7.14