- 1324949
- 22
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه بهره برداری ، تعمیر ، نگهداشت و ایمنی دموپلنت ها
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:26:52
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی مناقصه گران ؟
شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در نظر دارد بهره برداری ، تعمیر ، نگهداشت و ایمنی دموپلنت ها ، پایلوت ها و ست آپهای مراکز اراک و تهران خود را به مدت یکسال از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به شرکتهای واجد شرایط واگذار نماید. لذا از کلیه شرکتهای واجد صلاحیت (فرم ارزیابی کیفی شرکتهای مناقصه گر بر روی سایت شرکت به آدرس ذیل قرار دارد) که توانایی انجام کار مورد نظر را دارند دعوت می شود تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 97.7.25 (چاپ آگهی نوبت اول 97.7.17 و نوبت دوم 97.7.18 می باشد) ضمن در دست داشتن معرفی نامه و فیش واریزی به مبلغ 500.000 ریال واریز به حساب شماره 4101105330230738 شماره شبای IR540100004101105330230738 نزد بانک مرکزی به نام شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی جهت خرید اسناد مناقصه به ادرس ذیل مراجعه نمایند
نشانی مناقصه گزار: تهران میدان ونک خیابان ملاصدرا خیابان شیراز جنوبی کوچه سرو پلاک 27 تلفن تماس 88607072
آخرین مهلت ارائه پیشنهادات تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 97.8.9
زمان و محل بازگشایی پاکات ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 97.8.20 تهران نشانی مناقصه گزار
نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار 902.000.000 ریال تضامین قابل قبول یکی از تضامین معتبر در آیین نامه می باشد
توضیحات
مدت اعتبار پیشنهادات 90 روز میباشد
شرکت در رد یا قبول هر یک یا تمام پیشنهادها بدون انکه محتاح به ذکر دلیل باشد مختار است
پاکت پیشنهادی مناقصه گری گشوده خواهد شد که حد نصاب امتیاز ارزیابی کیفی را کسب نماید
آدرس سایت WWW.NPC-RT.IR لینک مناقصات جاری
بسیار مهم : آگهی حتما همراه با آرم شرکت و ذکر نوبت اول ، نوبت دوم و شماره مجوز چاپ شود
شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در نظر دارد بهره برداری ، تعمیر ، نگهداشت و ایمنی دموپلنت ها ، پایلوت ها و ست آپهای مراکز اراک و تهران خود را به مدت یکسال از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای به شرکتهای واجد شرایط واگذار نماید. لذا از کلیه شرکتهای واجد صلاحیت (فرم ارزیابی کیفی شرکتهای مناقصه گر بر روی سایت شرکت به آدرس ذیل قرار دارد) که توانایی انجام کار مورد نظر را دارند دعوت می شود تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 97.7.25 (چاپ آگهی نوبت اول 97.7.17 و نوبت دوم 97.7.18 می باشد) ضمن در دست داشتن معرفی نامه و فیش واریزی به مبلغ 500.000 ریال واریز به حساب شماره 4101105330230738 شماره شبای IR540100004101105330230738 نزد بانک مرکزی به نام شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی جهت خرید اسناد مناقصه به ادرس ذیل مراجعه نمایند
نشانی مناقصه گزار: تهران میدان ونک خیابان ملاصدرا خیابان شیراز جنوبی کوچه سرو پلاک 27 تلفن تماس 88607072
آخرین مهلت ارائه پیشنهادات تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 97.8.9
زمان و محل بازگشایی پاکات ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 97.8.20 تهران نشانی مناقصه گزار
نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار 902.000.000 ریال تضامین قابل قبول یکی از تضامین معتبر در آیین نامه می باشد
توضیحات
مدت اعتبار پیشنهادات 90 روز میباشد
شرکت در رد یا قبول هر یک یا تمام پیشنهادها بدون انکه محتاح به ذکر دلیل باشد مختار است
پاکت پیشنهادی مناقصه گری گشوده خواهد شد که حد نصاب امتیاز ارزیابی کیفی را کسب نماید
آدرس سایت WWW.NPC-RT.IR لینک مناقصات جاری
بسیار مهم : آگهی حتما همراه با آرم شرکت و ذکر نوبت اول ، نوبت دوم و شماره مجوز چاپ شود
خلاصه :
آگهی مناقصه عمومی , مناقصه بهره برداری ، تعمیر ، نگهداشت و ایمنی دموپلنت ها
آدرس :
-, مراکز اراک و تهران
منبع :
سایت 97/7/14